2 mecz ligowy za nami !

W drugiem meczu w sezonie 2014/15 do walki o pkt w lidze przyszło nam walczyć z drużyną Tempo Białka. Mecz odbył się w Ryczowie i zakończył wynikiem 3-0 dla Nas.

Mecz od pierwszych minut przebiegał dość spokojnie. Staraliśmy utrzymywać się przy piłce i wyczekiwać na odpowiedni moment do ataku. Tak też stało się w 28 min. gdy Dawid Zawisza urwał się obronie przeciwnika który bez namysłu faulował go na 20 m od bramki. Do stałego fragmentu podszedł Tomasz Brożek. Jego strzał wyraźnie zaskoczył drużynę przeciwną, która była przekonana, że nasza drużyna będzie starała się zaskoczyć ich z dośrodkowania.Tak właśnie piłka po raz pierwszy znalazła się w siatce.
W dalszej części meczu graliśmy podobnie realizując założenia taktyczne trenera. W 36 min. znów dało to efekt kiedy to Szymon Szydłowski wykorzystując piękne zagranie za obrońców od Mateusza Niewoli wbił piłkę do siatki. Do końca pierwszej połowy gra przebiegała już spokojnie. Po przerwie na murawę wyszliśmy mocno zmotywowani. Od pierwszego gwizdka ruszyliśmy do ataku. Jednak nasz przeciwnik też starał się odrabiać straty. Wyprowadził kilka groźnych akcji które dzięki rewelacyjnym interwencjom naszego bramkarza nie przełożyły się na gol. W 54 min znów wyszliśmy z dobra akcją lecz tym razem znów Dawid Zawisza został zatrzymany faulem tym razem w polu karnym. Do jedenastki podszedł Mateusz Brania, który pewnie zamienił ją na gol. Do końca meczu staraliśmy się powiększyć wynik jednak do tego zabrakło nam skuteczności. Uniemożliwiliśmy również dostęp do bramki druzynie z Białki. I tak nasze 3 bramkowe prowadzenie utrzymało się do końca.